Workshop: Improvizačné divadlo pre všetkých

Improvizačné divadlo nie je len pre nádejných hercov a zabávačov. Ak sa mu venuješ, získavaš dôležité životné schopnosti, ktoré ti pomôžu uspieť v škole, práci a v živote.

Náš improvizačný workshop pre všetkých je skvelým štartom pre začiatočníkov. Zábavný, energický a podporujúci úvod do improvizačného divadla pre všetkých. Nemusíš byť zábavný. Len príď a bav sa. Tento workshop pokrýva všetky základy improvizácie prostredníctvom série cvičení a hier v priateľskom a podporujúcom prostredí.

Workshop sa koná v spolupráci s Funnylicious Improv Theater.

Prečo sa venovať improvizačnému divadlu?

Improvizačné divadlo prospieva všetkým bez ohľadu na vek či zázemie. Možno si sa vždy zaujímal o improvizačné divadlo alebo chceš lepšie hovoriť po anglicky. Ak sa začneš venovať improvizačnému divadlu, nemôžeš nič stratiť, iba získať. Prinajhoršom sa iba budeš baviť a veľa sa nasmeješ.

Imrovizačným divadlom rozvíjaš a buduješ dôležité životné schopnosti ako:

 • Práca v tíme

 • Vodcovstvo

 • Práca s hlasom a výslovnosť

 • Kreativita

 • Aktívne počúvanie

 • Riešenie problémov

 • Prijatie a dohoda

 • Cudzí jazyk

 • Prezentačné schopnosti

 • Budovanie dôvery

 • Sebadôvera

 • Medziľudská komunikácia

Informácie o workshope

 • Dátum konania: 19.9.2016 (pondelok) od 19:00 do 22:00

 • Maximálny počet účastníkov: 16

 • Workshop bude v anglickom jazyku

 • Cena: 15 €

PRIHLÁS SA NA WORKSHOP

Miesto konania

Rešetkova 9, 831 03, Bratislava

Čo je improvizačné divadlo?

Improvizačné divadlo je forma živého divadla, v ktorom zápletka, postavy a dialógy sú vytvárané spontánne priamo pred publikom. Improvizační herci sa na vystúpenie pripravujú zlepšovaním nasledujúcich schopností ktoré sú potrebné aj v podnikaní alebo pri formovaní tímu.

Počúvanie a jasná komunikácia

V šťastných a produktívnych tímoch musia mať členovia pocit, že ich počúvajú a rozumejú im. Improvizačné divadlo potrebuje členov, aby aktívne počúvali svojich kolegov, aby potom mohli vhodne reagovať.

Odpovedanie “áno a…”

Toto je základ improvizačného divadla. Povedaním áno, akceptuješ nápady a návrhy iných. Následne na tom staviaš povedaním “a…” .

Vytváranie dobrého dojmu

Aby ste vytvorili dobré scénky v improvizačnom divadle, musíte byť s kolegami k sebe dobrí. Podpor ich v tom, čo povedia a oni ti to vrátia rovnako, ako spoločne tvoríte príbeh, kúsok po kúsku.

Dôvera

Improvizačné divadlo je založené na spolupráci, nie súťažení. K spoločnému cieľu sa dostanete, ak medzi vami vládne bezpečie, dôvera a podpora.

Odstránenie strachu z neúspechu

Neúspech, boj, zraniteľnosť a strach sú súčasťou improvizačného divadla. Je to v poriadku, ak sa scénka nepodarí. Je to v poriadku, ak nebudete mať úspech. Dôležité je ísť ďalej a pracovať, kým to funguje. Kúzlo prichádza, keď sa naučíš užívať si tú chvíľu a čeliť strachu.

Chceš vyskúšať improvizačné divadlo?

Tak sa prihlás na workshop!
Polia označené * sú povinné.
man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava