Staň sa lektorom

Chceš u nás viesť vlastný kurz?

Chcel/a by si viesť nový kurz v Imagine Centre pre vzdelávanie? Robí Ti radosť zdielať svoje záujmy a odovzdávať nové znalosti či zručnosti ostatným? Jednoducho povedané, miluješ to, čo robíš? Naše centrum má záujem o lektorov zo širokej škály odvetví a prostredia. Ceníme si Tvoje skúsenosti!

Ak si umelec, básnik, spisovateľ, terapeut, počítačový programátor, filmár, muzikant, tanečník, spevák, kuchár, učiteľ, podnikateľ, a podobne, a máš skvelú myšlienku či nápad na nový kurz, prosím, kontaktuj nás! Určite o Tebe budeme radi počuť.

Môžeš nás kontaktovať priamo, alebo vyplň dotazník nižšie.

Polia označené * sú povinné.
man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava