Individuálne online hodiny za zvýhodnenú cenu!

Prihlás sa na naše individuálne online hodiny a uži si ich z pohodlia domova za zvýhodnené cenu.

Cena za lekciu 60 minút iba 20€ v prípade kúpy balíčka 5 lekcií. Jednorazová lekcia – 25€.

Individuálne učenie je učenie vlastným tempom. Preto je skvelým spôsobom, ako sa naučiť anglický jazyk! Vytvoríme prispôsobený vzdelávací plán založený na vašich potrebách. Počas vašej prvej lekcie, ktorá má dĺžku 40 minút a je bezplatná, posúdime úroveň vašej angličtiny a vaše vzdelávacie ciele. Po nej sa rozhodnete, či vo výučbe chcete pokračovať, a spolu s učiteľom vytvoríte osobný plán výučby, a tak urychlíte výučbu angličtiny.

Súkromné hodiny sú vhodné pre všetky úrovne angličtiny a pre všetky účely. Poskytujeme hodiny všeobecnej angličtiny (konverzačné zručnosti, cestovanie, plynulosť), obchodnej angličtiny (prezentácie, písanie e-mailov, interkultúrna komunikácia) a odbornej angličtiny (HR, zákaznícky servis, call centrum, finančná angličtina, lekárska angličtina).

Lekcie online vyučujeme pomocou platformy pre videokonferencie. Na lekciu sa pripojíte pomocou svojho notebooku, tabletu alebo smartfónu.

Naplánujte si hodiny podľa svojich potrieb a dostupnosti a užite si flexibilitu a pohodlie online vzdelávania. Zarezervujte si prvú bezplatnú 40min lekciu ešte dnes!

Na začiatku ti všetko vysvetlíme, otestujeme tvoje jazykové znalosti a zostavíme individuálny vzdelávací plán.

PRIHLÁS SA NA KURZ

Cover image courtesy of Education vector created by freepik – www.freepik.com

man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava