Naše hodiny sme presunuli online!

Vážení študenti,

Keďže sa COVID-19 naďalej šíri v mnohých krajinách, čo predstavuje hrozbu pre naše zdravie a životy, aj naše vzdelávacie centrum čelí bezprecedentným výzvam. V reakcii na pandémiu sme presunuli všetky hodiny online. Chceme vás ubezpečiť, že usilovne pracujeme na tom, aby ste dostali vynikajúci zážitok zo štúdia online. Sme presvedčení, že naši učitelia vás na online hodinách môžu podporiť, vaše štúdium a vaše vzdelávacie ciele.
Chápeme, že mnohí z vás sa nemusia cítiť príjemne a dobre pri učení online. Chceme vás ubezpečiť, že vám pomocou nástroja na videokonferenciu Zoom pomôžeme, čo najlepšie vieme, a pred registráciou vám ponúkame bezplatnú skúšobnú lekciu na testovanie online platformy.
S trpezlivosťou a súcitom zo strany všetkých sa týmto stretneme spoločne.
Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás priamo na adrese info@imaginecourses.eu

Všetko najlepšie,

Hon Chong
Hlavný tréner

man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava