Uvidíme sa na druhej výročnej konferencii SKA v Košiciach!

Náš zakladateľ a vedúci tréner, Hon Chong, bude viesť seminár o použití improvizačného divadla ako učebnej pomôcky na druhom ročníku medzinárodnej konferencie ELT usporiadanej Slovenskou komorou učiteľov angličtiny. Tohtoročná konferencia sa bude konať od 23. do 24. septembra na gymnáziu Opatovská cesta 7 v Košiciach. Ak ste učiteľ angličtiny, alebo v súčasnej dobe študujete tento smer, nenechajte si újsť túto konferenciu! Pre viac informácií navštívte webové stránky SKA: https://ska2016kosice.wordpress.com/
Hon Chong, ktorý je v Slovenskej komore učiteľov angličtiny tiež koordinátorom skupiny Drama Special Interest Group (SIG), pravidelne pripravuje dramatické workshopy pre učiteľov všetkých stupňov obtiažnosti. V prípade otázok týkajúcich sa prípravy učiteľov alebo prípravy na mieru šitých workshopov pre Vašu školu alebo organizáciu, kontaktujte nás na adrese info@imaginecourses.eu

man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava