Niečo o mne

Vyštudoval som psychológiu, sociológiu a marketingovú komunikáciu. Po absolvovaní štúdia na vysokej škole som šesť rokov pracoval v hudobnom priemysle, následne som vycestoval na Nový Zéland, kde som pôsobil 6 mesiacov. Precestoval som celú Európu a Áziu a býval v Českej republike a Španielsku. Špecializujem sa na obchodnú angličtinu, v prípade potreby sa bez problémov dokážem zamerať aj na všeobecnú angličtinu. Takmer osem rokov žijem na Slovensku. Mám bohaté skúsenosti v tom, ako zjednodušiť komunikáciu pre každého, kto sa chce naučiť angličtinu. Vyučujem nasledovné kurzy: Obchodnú angličtinu, Konverzačnú angličtinu, Prípravu na skúšky IELTS, CFE, CAE, C&G, Maturitu a ďalšie.

man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava