Niečo o mne

Som kvalifikovaný lektor. V oblasti tréningu, vzdelávania a osobnostného rozvoja pôsobím viac ako 11 rokov, pričom som pracoval v USA, Českej republike, Malajzii a na Slovensku. Mám tiež priamu skúsenosť s výrobou filmov a televíznych programov i v oblasti zábavy, organizovania podujatí pre firmy a tiež produkcie umeleckých vystúpení. Moje lektorské skúsenosti zahrňujú široké spektrum študentov z rôznych sfér, od tínedžerov na mediálnom workshope mladých v USA až po tréning slovenských politikov. Okrem učenia, medzi moje záľuby patria divadlo, herectvo, filmy a ich nakrúcanie. Som zakladateľ a kreatívny riaditeľ improvizačného divadla Funnylicious, v ktorom so svojou bandou pravidelne vystupujem po strednej Európe.

man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava