Emil E. Bojnansky

Niečo o mne

Presťahoval som sa do Bratislavy z Paríža v roku 2014, aby som tu našiel svoje slovenské korene. Moja matka je totiž Slovenka. Vyrastal som v Paríži a dokončil vysokú školu v Londýne, kde som tri roky študoval históriu. Cudzie jazyky sú moja vášeň. Hovorím troma jazykmi, pričom francúzština a slovenčina sú moje rodné jazyky. Kým som mal 24 rokov, precestoval som všetkých päť kontinentov a viac ako 15 krajín. Od môjho príchodu do Bratislavy som získal hodnotné skúsenosti s vyučovaním, a to prácou v jazykových školách či poskytovaním súkromných lekcií. Moji študenti sú všetkých vekových kategórií a všetkých jazykových úrovní. Okrem učenia ma bavia filmy, divadlo, opera, balet a písanie scenárov.

man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava