Workshop: Úvod do rozprávania príbehov

Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Workshop: Úvod do rozprávania príbehov

20. November 2016 o 3:00 PM - 8:00 PM

35€

Každý máme príbeh, ktorý stojí za to rozpovedať. Tento trojhodinový workshop je pre každého, kto zbožňuje príbehy a chce sa stať skúseným rozprávačom.
Workshop je vhodný pre začiatočníkov bez predošlej skúsenosti s rozprávaním príbehov, ktorí ovládajú angličtinu ako cudzí jazyk. Tento workshop pokrýva základy rozprávania príbehov prostredníctvom praktických a interaktívnych cvičení.
Nemusíš mať skúsenosti s vystupovaním pred publikom, iba želanie prekonať svoju komfortnú zónu. Naučíš sa, ako pripraviť príbeh, dať mu potrebnú formu, aby bol zapamätateľný a ako s ním upútať publikum.
Účastníci workshopu budú mať tiež možnosť porozprávať svoje príbehy a zoladiť svoje zručnosti na pravidelnom podujatí Bratislava Storytelling Night (akcia organizovaná každý mesiac Imagine Centrom pre vzdelávanie).
Prečo sa učiť, ako rozprávať príbehy?
“Sme zvieratá, ktoré rozprávajú príbehy,” povedal jeden múdry muž. Nie sme najsilnejší, najväčší ani najrýchlejší zo všetkých druhov, no prežívame v príbehoch tých, čo prežili.
Sledovaním masových médií sme však túto schopnosť stratili. Predstavivosť je sval, ktorý treba trénovať. Televízia a internet nám ponúkajú skvelé obrázky, zvuky a predstavy a naša predstavivosť slabne a slabne.
Prostredníctvom slov rozprávača pomáha rozprávanie príbehov poslucháčovi vytvoriť si vlastné obrázky v hlave. Je to skutočný dar, ktorým sa dá vybudovať lepší svet.

Details

Date:
20. November 2016
Time:
3:00 PM - 8:00 PM
Cost:
35€
Event Categories:
,
Event Tags:
Website:
https://imaginecourses.eu/workshop-pribehov/

Organizer

Imagine Center for Learning
Phone:
+421918895948

Venue

Imagine Centrum pre vzdelávanie
Rešetkova 9
Bratislava, 83103 Slovenská republika
+ Google Map
man.png

S kvalitou služieb sme spokojní. Najviac oceňujeme profesionálny prístup pána Chonga, čo potvrdzje záujem naďalej s ním spolupracovať. Služby spoločnosti Imagine Center for Learing môžeme odporučiť aj iným spoločnostiam.

Vladimír Jančuš - Unimed Pharma s.r.o.
man.png

Oceňujem individuálny prístup k potrebám skupiny

Otto Nagy - Security Technician, Slovenská Sporiteľna
man.png

Za obdobie čosi vyše roka sa viditeľne zlepšila moja aktívna angličtina a zvýšilo sa moje sebavedomie v situáciách, kedy musím komunikovať po anglicky.

Libor Gabaj - softvérový architekt, Erste Bank Group Slovakia
man.png

Oceňujem lektorov prístup hľadania najoptimálnejšieho prístupu a formy, ktorou mi podáva nové vedomosti.

Vladimír Baksa - vedúci oddelenia reklamy, Allianz Slovensko
woman2.png

Neočakávala som očividné zlepšenie vo svojej angličtine, keďže ju používam deň už niekoľko rokov. Dnes vidím, že sa moja výslovnosť skutočne zlepšuje.

Bronislava Caránková - Commercial Assistant, Krauthammer Slovakia
Phone: +421 918 895 948
Landererova 8
811 09 Bratislava